Mezinárodní verze HTC One začala dostávat Android 4.2. Zatím ale jen na Taiwanu

0

HTC One Android 4.2 update international

Krátce po vydání Androidu 4.2 pro dual SIM verzi HTC One prodávanou na čínském trhu se slibované aktualizace dočkala také mezinárodní verze smartphonu. I tentokrát by však majitelé vlajkové lodi ještě měli počkat s oslavami, neboť jedinou zemí, kde se update objevil, je Taiwan. Očekáváme však, že v České republice a dalších evropských zemích se aktualizace objeví nejpozději za několik dnů až týdnů.

Aktualizace s označením 2.24.709.1 a velikostí 465 MB přináší kromě Androidu 4.2.2 Jelly Bean také vylepšené uživatelské rozhraní HTC Sense 5. Uživatelé se mohou těšit na vylepšenou lištu v launcheru, možnost přidávání widgetů na odemykací obrazovku, přeuspořádaný panel s widgety, procentuální ukazatel stavu nabití baterie v liště a rychlé menu nastavení po vysunutí notifikační lišty.

Přibyla také dosud chybějící možnost zapnutí prostředního loga HTC pod displejem jako třetího tlačítka. Úprav se dočkal také fotoaparátl, který nyní nabízí rozšířené možnosti uzamknutí expozice i zaostření, nový formát souborů pro HTC Zoe a šest nových témat pro HTC Highlight video.

zdroj: Android Guys

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here