mBank přináší mVolání – neomezený tarif, 4GB dat a 1000 minut do zahraničí za 599,- Kč

1

mBank včera spustila k  zvýhodněnou nabídku mobilního volání pro své klienty. Ti si mohou díky spolupráci mBank s Vodafone aktivovat jeden ze tří zvýhodněných tarifů. mBank se nestává virtuálním operátorem „pouze“ vyjednal speciální slevu u Vodafone pro své klienty.

Dvojice tarifů mVoláni je zaměřena na zákazníky, kteří mobil využívají naplno ti si mohou vybrat z Tarifu 1, který nabízí 300 volných minut do všech sítí s neomezenými SMS, 300 MB dat a 100 volných minut do zahraničí  za 300,- Kč. Tarif 2 nabízí neomezené volání a SMS do všech tuzemských sítí, 4 GB dat + 1000 minut na volání do zahraničí za 599,- Kč. mVolání si můžete objednat je se závazkem na 24 měsíců, výhodou je ale cenová garance nejlevnějšího volání.

Přehled zahraničních zemí, kde lze volat v rámci volných minut do zahraničí: Andora, Belgie, Bulharsko, Chorvatsko, Dánsko, Finsko, Francie, Gibraltar, Irsko, Itálie, Jersey, Kanada, Kypr, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Manský ostrov, Monako, Německo, Nizozemí, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, San Marino, Slovinsko, Slovensko,  Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, USA, Vatikán, Velká Británie.

mvolani prvni krok

Pro ty co nevolají příliš často přijde vhod Tarif Vodafone první krok v rámci kterého zákazník získá za 127,- Kč – 50 volných minut a neomezené SMS do sítě Vodafone a 20 MB datovým balíčkem.

Jste-li klientem mBank a máte zájem o některý z tarifů. Doporučujeme Vám návštívit aplikaci internetového bankovnictví kde na Vás čeká zpráva s kódem, který Vám umožní přes portál Vodafonu danou službu objednat.

Zdroj: vodafone.czmbank.cz

1 komentář

  1. zdravim,

    je tu nekdo kdo mvbolani pouziva a jak se k vam chodaji ted s koncem?

    chteli jsme to prodlouzit ale vodafone nam nabizi jen tu frasku co ma verejne na webu..

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here