Market Helper byl aktualizován na verzi 1.1

0

market helper

Před více než měsícem byl vydán užitečný nástroj s názvem Market Helper, který uživateli pomůže se stahování aplikací, které jsou v Google Play Store nekompatibilní s jeho smartphonem či tabletem. Market Helper sice také vyžaduje root, na druhou stranu je však jeho používání poměrně jednoduché a nedochází při něm ke změně systémového souboru build.prop.

Market Helper se tento týden dočkal aktualizace na verzi 1.1, která přináší hned několik významných vylepšení. Do seznamu byly přidána nové telefony a tablety, za které může uživatel své zařízení vydávat. Nově umožňuje Market Helper také změnu mobilního operátora, kterých je v nabídce opravdu mnoho.

Další novinkou je možnost změny účtu usnadňující používání nástroje uživatelům, kteří jsou přihlášeni pomocí více Google účtů. Vývojář také přidal podporu zařízení se starším Androidem 2.2 Froyo a opravil některé chyby, se kterým se potýkaly předchozí verze aplikace.

Jak Market Helper používat?

market helper 1.1

Market Helper si můžete zdarma stáhnout ze stránek vývojáře. Po spuštění aplikace si můžete z daného seznamu vybrat libovolný smartphone nebo tablet, za který chcete svůj současný přístroj maskovat. V případě potřeby můžete změnit také mobilního operátora a vyberte požadovaný Google účet, ke kterému budete chtít změnu přiřadit.

Po vybrání vhodného telefonu či tabletu z nabídky klikněte na tlačítko „Activate“. Po úspěšné aktivaci se nezapomeňte přihlásit do Google Dashboard – nemusíte zde nic konkrétního dělat, stačí tuto stránku otevřít a přihlásit se pomocí svého Google účtu.

Po dokončení tohoto kroku by se v Google Play Store mělo objevit nové zařízení, které jste si nastavili a vy tak můžete stahovat i aplikace, které se dosud jevili jako nekompatibilní. Nezapomeňte však, že Market Helper vám pouze pomůže obejít toto omezení v Google Play Store, ale v žádném případě nezaručí, že aplikace bude po instalaci na vašem zařízení fungovat bezchybně.

Pokud chcete vše vrátit do původního stavu, tj. aby se vaše zařízení identifikovalo v Google Play Store pod svým skutečným názvem, postupujte následovně. První možností je spuštění aplikace, vybrání položky s názvem „Restore“ a kliknutí na tlačítko „Activate“. Nebo můžete jednoduše restartovat svůj telefon nebo tablet (se zapnutým připojením k internetu) a znovu se přihlásit v Google Dashboard.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here