LG představí nová bezdrátová sluchátka kolem krku

0

s-aolcdn-com

LG se chystá předvést novou designovou představu o bezdrátových reproduktorech na CES 2017 (Consumer Electronics Show)  v Las Vegas příští týden. LG předvede LG TONE Studio, což je sada reproduktorů, kterou bude osoba nosit kolem krku.

tone-free-02-1tone-free-01-1

LG uvádí, že tento design poskytne uživatelům zážitek z prostorového zvuku, ať už sledují doma filmy, hrajou videohry nebo jen tak poslouchají hudbu. Nové TONE Studio má také Hi-Fi DAC, což znamená, že je digitální k analogovému konvertoru, aby pomohla obnovit původní zvukovou kvalitu stop. Dva LG TONE reproduktory lze také kombinovat ke sdílení zvuku z filmů, hudby pomocí Dual Play.

Tone budou bezdrátová sluchátka. Zatímco sluchátka můžete mít zvlášť v uších pro poslech hudby, výrobek také přichází s páskem na krk, do kterých si můžete sluchátka uložit, když nejsou zrovna v provozu. Pásek můžete také použít při nabíjení sluchátek nebo může také začít vibrovat při příchozím hovoru nebo textové zprávy,

LG ještě zatím neoznámil cenu nebo datum vydání, ale můžeme doufat, že se více informací dozvíme příští týden na CES 2017.

 

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here