LG Optimus 4X HD, Optimus L9 a Optimus L7 dostanou aktualizaci na Jelly Bean

1

lg optimus 4x hd l9 l7 jelly bean

LG v aktualizaci softwaru svých zařízení vždy patřilo k největším hříšníkům. V poslední době však můžeme u telefonů korejského výrobce sledovat v této oblasti mírné zlepšení. Čekání na vydání updatu je sice stále velmi dlouhé, na druhou stranu se však pomalu zvyšuje počet aktualizovaných modelů a LG už nezapomíná ani na některé starší nebo levnější smartphony, jako tomu bylo dříve.

Na internetových stránkách LG se tento týden objevila informace, že aktualizaci na Android Jelly Bean dostanou tři telefony, které se v minulém roce začaly prodávat s Androidem 4.0 Ice Cream Sandwich. Řeč je o bývalé vlajkové lodi LG Optimus 4X HD a dvou smartphonech z nové řady L-Series, konkrétně o LG Optimus L9 a LG Optimus L7. Update byl zatím potvrzen pro asijské verze telefonů, neexistuje však důvod, proč by se dříve či později Jelly Beanu nedočkali i mezinárodní verze prodávané na našem trhu.

LG prozatím neoznámilo, kdy bude nová verze Androidu pro výše uvedené telefony vydána. Zatím také nevíme, o jakou verzi Jelly Beanu půjde, předpokládáme však, že korejský výrobce se rozhodl pro trochu starší Android 4.1.

Aktualizaci na Android 4.1 Jelly Bean už dostává aktuální vlajková loď LG Optimus G a do konce března by se měli dočkat také majitelé tabletofonů LG Optimus Vu a Optimus Vu II. Zda se Jelly Beanu někdy v budoucnu dočkají i majitelé některých dalších smarpthonů zatím korejský výrobce neuvedl.

Kdy dostane váš smartphone či tablet aktualizaci na Android 4.1/4.2 Jelly Bean? Sledujte náš velký a pravidelně aktualizovaný článek.

zdroj: uv

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here