LG aktualizuje Optimus 3D – stále FroYo ale s 3D konvertorem

6

LG Optimus 3D

Nejen HTC a Samsung, ale i LG se dnes rozhodlo aktualizovat svou vlajkovou loď a začalo rozesílat update s označením V10K. Bohužel Vás hned zpočátku musím zklamat, nejde o dlouho slibovanou aktualizaci na Android 2.3.x Gingerbread, systém je stále postaven na již starším Androidu 2.2 FroYo.

Na druhou stranu jsme se konečně dočkali taktéž dlouho očekávaného konvertoru 2D her do 3D. Seznam podporovaných her je bohužel prozatím poměrně krátký, redaktorům ze serveru androidcentral se podařilo převést pouze Angry Birds Rio. Na druhou stranu je prý efekt poměrně hezký a ani pokles výkonu není nikterak znatelný. A v konečném důsledku jde i zatím nepodporované hry donutit k převedení přes menu-upravitelné hry, je však možné, že výsledek nebude úplně ideální.

Aktualizace se zatím šíří jenom skrze oficiální LG Mobile Phone Support, případně je možné ručně aktualizovat pomocí návodu na XDA.

6 KOMENTÁŘE

  1. Podle mě má LG své zákazníky těžce v paži. Do konce září měl vyjít update pro LG Optimus 2x na 2.3.x ale bohužel nic. Zase další výmluvy a další odklad o tři měsíce.

    • 3 měsíce? To si dělaj prdel! Já jsem tak nasranej, že už NIC od LG nekoupím! Se mě vzteky sekne pumpa! GRRRRR

  2. Srandovní, v době kdy již někteří výrobci budou svá zařízení aktualizovat na ICS tak Optimus 2X dostane Gingerbread, možná. A to jsem si říkal, jak Motorola na své zákazníky s velikou okázalostí sere. Promiň Motorolo.

  3. Já snad updaty přitahuju, když jsem si koupil SonyEricsson P900 tak slibovali, že bude čeština. 20litrů utracenejch a čeština stále nikde.

    • Tak mozna pred 4-5 lety, ted by stal v bazaru max 1000,- kč
      Ps: to SE jsem mel taky 🙂 a cestina na nem slapala :-p

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here