Lenovo VIBE Shot – skvělý fotoaparát s integrovaným smarphonem

2

VIBE Shot_family

Společnost Lenovo dnes na Mobile World Congress 2015 v Barceloně rozšířila své portfolio chytrých telefonů. Prvním z dvojice představených modelů je VIBE Shot. Toto crossover zařízení nabídne skvělý fotoaparát s integrovaným plnohodnotným smartphonem. VIBE Shot Vám pomůže zachytit každý moment ve skvělé kvalitě ať jste kdekoliv.

Přístroj je vybaven 16 MPx zadním fotoaparátem s modulárním objektivem skládajícím se ze šesti čoček. Fotoaparát má plnohodnotný 16:9 světelný snímač pro fotografování v tmavých interiérech nebo v noci. Díky tříbarevnému blesku se jas fotografií automaticky upraví na základě okolních světelných podmínek a optická stabilizace obrazu snižuje rozmazání a udržuje fotografie ostré.

Život pokaždé nečeká na dokonalý záběr, VIBE Shot je proto vybaven infračerveným ostření, které je dvakrát tak rychlejší než normální automatické ostření. Nabízí také mechanické tlačítko spouště, které stačí jednoduše stisknout namísto hledání správného místa na displeji. Uživatelé mohou používat fotoaparát vybavený přednastaveným Smart a pokročilým režimem Pro a snadno přecházet mezi oběma režimy pohybem přepínače.

Vyjma fotoaparátu nabízí VIBE Shot 5″ FHD displej s rozlišením 1080×1920 px, o maximální výkon se postará osmijádrový 1,7 GHz  procesor Qualcomm Snapdragon 615 v kombinaci s 3 GB pamětí RAM. Pro pořízení selfie lze použít 8 MPx přední kameru. Smartphone se systémem Android 5.0 Lollipop nabízí 32GB úložiště s možností rozšíření o dalších 128 GB pomocí microSD karty. Nahrávat a rychle stahovat data bude možné pomocí LTE. Tak jak bývá již zvykem u čínských přístrojů nechybí podpora dual SIM.

VIBE Shot bude na český trh uveden v následujících měsících. Orientační maloobchodní cena VIBE Shot byla stanovena na 10 999 Kč s DPH. Uživatelé si mohou vybrat z červené, bílé nebo šedé barvy.

2 KOMENTÁŘE

  1. Tak ten se mi líbí. Uvidíme jak si povede v praxi, ale mám chuť ho preferovat jako můj další telefon…..

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here