Lenovo rozšiřuje své portfolio o dva nové multimediální tablety

0

Společnost Lenovo představila na veletrhu CES 2015 řadu nových produktů, mezi novinky se také objevily nové tablety Lenovo TAB 2 A7-10 a  A7-30, které rozšiřují portfolio můltimediálních tabletů společnosti Lenovo.

 Lenovo TAB 2 A7-10_a Lenovo TAB 2 A7-10_b

Lenovo TAB 2 A7-10: Všestranný tablet za dobrou cenu

Se svými 9,3 mm tloušťky, hmotností 269 gramů a až osmi hodinami provozu na baterii se tablet Lenovo TAB 2 A7-10 stane zařízením, které můžete používat téměř celý den. Je vybaven všemi základními technologiemi, které běžný uživatel tabletu potřebuje, včetně až 32 GB úložného prostoru prostřednictvím Micro SD karty, výkonného čtyřjádrového procesoru a pětibodového dotykového IPS displeje.

Tablet Lenovo TAB 2 A7-10, který je dostupný v elegantním černém provedení, nadchne všechny hudební fanoušky, kteří si chtějí užít kvalitní přehrávání svých oblíbených skladeb a zároveň využijí funkce plnohodnotného tabletu. Kvalita zvuku byla vylepšena pomocí rozšíření Dolby a zajistí tak všem uživatelům skvělý zážitek nejen z hudby, ale i z videí a webového obsahu.

Lenovo TAB 2 A7-10 je vybaven operačním systémem Android 4.4 a přicházejí s předinstalovanou sadou aplikací Lenovo DOit, včetně SHAREit pro okamžitý přenos souborů mezi různými zařízeními, Security pro ochranu proti virům, spamu a malwaru a SYNCit pro zálohování a obnovení kontaktů, textových zpráv a protokolů hovorů.  Tento tablet je k dispozici v eshopech a na pultech obchodů za 2 249 Kč.

 Lenovo TAB 2 A7-30_pink Lenovo TAB 2 A7-30_blue

Lenovo TAB 2 A7-30: Multimédia stále po ruce

Tablet Lenovo TAB 2 A7-30 se pyšní tloušťkou 8,9 mm a váhou pouhých 269 gramů. Uživatelé si mohou vybrat jednu ze čtyř barev – modré, růžové, bílé nebo černé – a pořídit si tak tablet, který se bude hodit k jejich životnímu stylu.

Model A7-30 je ideální volbou pro milovníky multimédií. Jeho 7″ Infinity displej poskytne všem uživatelům nejostřejší a nejživější obraz a jeho výkonný čtyřjádrový procesor zajisti plynulý a rychlý chod systému. Díky podpoře SIM karty je možné tablet změnit na „phablet“ – tablet a telefon v jednom. Uživatelé A7-30 pak budou moci volat, přehrávat hudbu, video, hry a další multimediální obsah ve 3G rychlosti.

Lenovo TAB 2 A7-30 je taktéž vybaven operačním systémem Android 4.4 a přicházejí s předinstalovanou sadou aplikací Lenovo DOit, včetně SHAREit pro okamžitý přenos souborů mezi různými zařízeními, Security pro ochranu proti virům, spamu a malwaru a SYNCit pro zálohování a obnovení kontaktů, textových zpráv a protokolů hovorů. Tento tablet se objeví v prodeji na českém trhu v květnu.

 TAB2 A7-30 Lenovo TAB 2 A7-30 Folio Case Lenovo TAB 2 A7-30 Family

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here