Komerční Banka 3.0 – podpora plateb přímo z aplikace a další funkce z MojeBanka

4

Internetové bankovnictví je bezesporu jedním z nejúžasnějších vynálezů lidstva od dob rozšíření internetu. Až doposud však alespoň u Komerční Banky postrádalo jednu velmi důležitou součást, a sice pořádnou mobilní aplikaci.

Ta ačkoliv existovala, tak nabízela pouze vyhledávání bankomatů a důležitých kontaktů a úplně jí chyběla jakákoliv forma správy účtu. To se však naštěstí s dnešní aktualizací na verzi 3.0 změnilo.

Nově tak do aplikace přibyla sekce MojeBanka skrze kterou lze po přihlášení sledovat aktuální zůstatek, prohlížet historii transakcí, uskutečňovat nové platby a číst zprávy. K přihlášení se nepoužívá klasická kombinace hesla a certifikátu, nýbrž skrze klasické internetové bankovnictví vygenerovaný číselný kód a znakové heslo.
(v novém vzhledu klikněte na klíč vpravo nahoře -> mobilní banka 2 -> nastavení)

Aplikaci lze skrze klasické webové rozhraní nastavit stropní limit na provedené transakce denně, specifikovat účty, ze kterých lze peníze odesílat a dokonce i omezit odchozí platby jen na určitá čísla účtu.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

4 KOMENTÁŘE

  1. Jo to je fakt , konecne. Jen mirne omezeni. Penize lze poslat pres mobilni banku pouze na ucty ktere jsou vytvorene a ulozene jako sablony. Jinam mimo tento okruh nelze z bezpecnostnich duvodu penize poslat. 

  2. Paráda, viděl jsem více mobilních bank, tahle je SUPER. Čekání se vyplatilo. Alespoň si myslím, že to mají vychytané. A to, jak píše Mojmír, že dává míň hvězd za pomalejší náběh je podle mě neobjektivní. KB totiž nemá novou jen mobilní banku, ale i hlavní internetovou, tj. servery dostávají zabrat a vše jede na nových verzích. A narozdíl od novinek např. od Microsoftu, které při prezenzaci končí black outem, tohle funguje. Hodnocení o rychlosti aplikace je tak podle mě objektivní až tak cca po týdnu. Pro mne = 5 hvězd.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here