Kluci z Beats odkoupí od HTC zbývající 25% podíl

1

beat

Již delší dobu se spekuluje o rozvodu mezi HTC a Beats Electronics, jenž stojí za výbornými sluchátky a Beats. Svým partnerstvím si pomohly obě společnosti jak HTC, které mohlo svým zákazníkům nabídnout dokonalý zvuk ve svých zařízeních pod značkou Beats. Zároveň Beats Electronics vešly do známosti po celém světě.

Při zahájení spolupráce odkoupila tchajwanská společnost HTC 50.1% podíl ve firmě Beats Electronics. Již loni došlo k odkupu 25% podílu od HTC Jimmy Iovinem a Dr.Dre zpět a jak bylo dnes potvrzeno tak se zakladatelé rozhodli do konce roku ukončit vlastnickou spolupráci s HTC natrvalo. Odkoupí tak zbývající 25% podíl za který zaplatí přibližně 265 milionů dolarů.

Tato akce by se neměla dotknout uživatelů HTC, kteří i nadále najdou technologii Beats Audio ve HTC smartphonech. Ovšem HTC již bude za danou technologii platit licenční poplatek. Díky této změně se můžeme v budoucnu těšit na Beats Audio i u dalších výrobců smartphonů.

Zdroj: freethegadgets.com

1 komentář

  1. Pane Machoczek, vy ty „kluky z Beats Audio“ znáte? A i pokud ano, tak proč o nich píšete o klucích, když píšete na veřejný web?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here