Klávesnice SwiftKey už umí zálohovat data. Stáhněte si ji za poloviční cenu

1

Klávesnice SwiftKey se tento týden dočkala výrazné aktualizace na verzi 4.2, která přináší několik užitečných novinek z beta verze vydané na konci července.

Swiftkey update 1 Swiftkey update 2

Hlavní změnou je implementace funkce SwitKey Cloud. Jedná se o zálohu dat, díky které tak už při ztrátě telefonu nepřijdete o vámi uložená slova a fráze. A při přechodu na nový telefon trvá synchronizace doslova několik sekund. Navíc jsou data synchronizována mezi všemi vašimi zařízeními, na kterých máte nainstalovanou klávesnici SwiftKey. Pokud tedy současně využíváte smartphone i tablet, bude se vám nová funkce hodit.

SwiftKey také nyní můžete spárovat s vaším Gmailem nebo Facebookem, díky čemuž vám klávesnice poskytne kvalitnější návrhy slov. Kromě toho také SwiftKey sleduje aktuální trendy na Twitteru a dalších internetových zdrojích a podle toho přizpůsobuje predikci slov. Funkce je v současné době dostupná v britské a americké angličtině, v budoucnu by však měli vývojáři přidat dalších jedenáct jazyků.

Klávesnice by nyní měla také poskytovat lepší návrhy slov v závislosti na poli, do kterého píšete – například návrhy a opravy při vyplňování formuláře s adresou budou nejspíš jiné, než když s někým chatujete na Facebooku. K tomu se navíc SwiftKey od nynějška učí také některé další prováděné akce, jako třeba používání interpunkce nebo klávesy pro mazání.

Pokud uvažujete o nákupu klávesnice SwiftKey, je právě teď ten nejlepší čas. Vývojáři se totiž při příležitosti vydání nové verze rozhodli zlevnit aplikaci o polovinu. SwiftKey je tedy v Google Play Store k dispozici jen za jeden dolar, v přepočtu 20 Kč. Stahovat však můžete také bezplatnou trial verzi umožňující vyzkoušení klávesnice po dobu třiceti dní.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here