Klávesnice SlideIT 6 přináší velké množství novinek

0

SlideIT 6

Oblíbená alternativní klávesnice SlideIT, která umožňuje psát tažením prstu po displeji, byla tento týden aktualizována na verzi 6.0. Vývojáři si připravili mnoho vylepšení, a to po stránce vizuální i funkční.

SlideIT 6 přichází s podporou nového pluginu SlideIT Next Word Prediction, který dokáže při psaní předpovídat následující slova. Toto rozšíření zatím podporuje jen angličtinu a můžete si ho stáhnout z Google Play Store. Plugin také vylepšuje některé další funkce klávesnice, jako je dokončování slov, oprava překlepů a rozpoznávání tahů po displeji.

Dojmy uživatelů z této novinky jsou však kvůli nestabilitě rozporuplné. Navíc se jedná jen o patnáctidenní zkušební verzi, po jejíž skončení je nutné za plugin zaplatit, a to i v případě, že jste si již zakoupili plnou verzi klasické klávesnice SlideIT.

SlideIT 6 dále přináší deset sad symbolů, které je možné vkládat do textu a navigační šipky, jež spustíte dlouhým kliknutím na klávesu „,“. Nejrůznějších drobných novinek je však mnohem více.

Možnost stažení a další informace o klávesnici SlideIT naleznete v Google Play Store.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here