KFC přišlo na způsob, jak se najíst a neupatlat si svůj smartphone

0

KFC-TRAY-TYPER

S příchodem smartphonů s dotykovými displeji není tak snadné rychle zareagovat na příchozí hovor při konzumaci jídla v řetězcích rychlého občerstvení. I zde většinou platí Marphyho zákon, že Vám někdo zavolá zrovna když máte mastné či upatlané ruce. Před zvednutím hovoru je tedy nejprve nutné důkladně očistit ruce a až pak zvednout hovor či se věnovat příchozí zprávě. I přes letmé očištění rukou se mnohdy na displeji přístroje objeví nějaká ta nečistota.

Tento problém se rozhodli řešit i v KFC, kde přišli s převratným řešením, které se Vám jistě bude líbit. KFC se dokonce podařilo zabít dvě mouchy jednou ranou v podobě Tray Tiperu, kdy při nákupu jídla obdržíte omyvatelnou podložku s integrovanou klávesnici, ta se propojí s Vaším smartphonem pomocí Bluetooth a vy tak můžete jednoduše ovládat Váš přístroj bez toho, aby jste se jej během konzumace jakkoliv dotýkali. Podložka včetně klávesnice má tloušťku pouhých 0,4 mm, kdy se inženýrům zároveň do podložky podařilo integrovat nabíjecí baterii.

http://vimeo.com/126814985

Tyto speciální podložky byly na zkoušku nasazeny v německé síti tohoto rychlého občerstvení, kde se setkali s velkou oblibou všech návštěvníků. Není proto divu, že za týden již žádné na pobočkách nezůstali. Každý návštěvník si vzal klávesnici domů. Věříme, že se brzy taktéž dočkáme podobné akce u nás 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here