Kaspersky Mobile Security pro Android s novými funkcemi

2

Aplikace Kaspersky Mobile Security byla aktualizována na verzi 9.10.125, která přináší dvě nové funkce. První z nich je webový portál Web Management nabízející přehlednější kontrolu ztraceného či odcizeného smartphonu:

„Zákazníci Kaspersky Lab nyní mohou používat speciální portál Web Management ke kontrole ztraceného zařízení. Portál umožňuje smazat všechna data v chytrém či jej obnovit do továrního nastavení, lokalizovat telefon pomocí integrovaného přijímače GPS signálu nebo zablokovat zařízení tak, aby se data na něm uložená nedostala do nesprávných rukou. Zůstává také zachována možnost vzdáleného ovládání smartphonu speciálními příkazy zaslanými formou SMS nebo funkcí SIM Watch.“

Druhou novinkou je funkce Mugshot umožňující na dálku pořídit fotografii pomocí fotoaparátu na přední straně telefonu a získat tak podobu potenciálního zloděje. Fotografie jsou automaticky odeslány do rozhraní Web Management. Nejnovější verzi aplikace Kaspersky Mobile Security si můžete stáhnout z Google Play Store za necelých 94 Kč:


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

zdroj: tisková zpráva

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here