Jsou známi první přednášející třetího ročníku mDevCam

0

V sobotu 25.5.2013 se na fakultě Architektury a Fakulta Informatiky ČVUT uskuteční již třetí ročník největší česko-slovenské konference pro mobilní vývojáře mDevCamp.

Pro všechny účastníky je připravencelodenní program rozdělený do tří sálů, který bude doslova nabitý zajímavými speakery a přednáškami. Tešit se můžete například na povídání o tom, jak se vyvíjí aplikace u slavných Madfinger Games, v podání Petra Benýška, David Vávra (Inmite) povypráví o vývoji pro Google Glass, Jan Ilavský a Vladimír Hrinčár (Hyperbolic Magnetism) představí blok o frameworcích pro vývoj mobilních her. Nahlédneme na pokročilá témata z vývoje pro iOS pohledem Roberta Vojty (Tapmates), nebo zkušenosti s monetizací nezávislých Android aplikací Tomáše Hubálka. Chybět nebude ale ani blok o přístupnosti mobilních aplikací napříč platformami, povídání Radka Pavlíčka, Daniela Kuneše (BIGLauncher) a dalších.

mDevCamp mapa
Fakulta Architektury a Fakulta Informatiky ČVUT
Thákurova 9, Praha 6 – Dejvice (= naproti NTK, nová moderní budova)

 

 

Zajímáte-li se o programování aplikací pro Android, iOS, Windows Phone pak Vám doporučujeme akci navštívit. Proto aby Vám neunikla registrace doporučují organizátoři přihlásit se do newsletteru, kde budou informovat o termínu registrace, které budou zahájeny koncem dubna.

Zdroj: mdevcamp.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here