Jelly Bean pro Sony Xperia S je připraven k vydání

0

Sony Xperia S Jelly Bean

Dlouhé měsíce čekání na vydání Jelly Beanu, které zažívají majitelé Xperie S, se konečně chýlí ke konci. Francouzské zastoupení Sony totiž na svém Twitteru potvrdilo, že zmíněná aktualizace je připravena k vydání. Výrobce sice neoznámil žádné konkrétní datum začátku distribuce, ale předpokládáme, že k prvním uživatelům se dlouho očekávaný update dostane nejpozději za několik dnů či týdnů.

Na jaké novinky se můžeme těšit?

Android 4.1.2 Jelly Bean pro Sony Xperia S přinese hned několik významných novinek zahrnující například výrazně rychlejší uživatelské rozhraní (tzv. project butter), přepracované notifikace s možností zakázání vybraných aplikací a inteligentní hlasové vyhledávání Google Now. Samotné Sony přidalo novou verzi grafické nadstavby, kterou můžeme znát například z Xperie Z.

Uživatelé se mohou těšit na tzv. Stamina Mode, který ukončováním zbytečných aplikací v režimu spánku dokáže ušetřit cenná procenta baterie. Přibylo také více možností přizpůsobené, konkrétně předělaná domovská obrazovka s lepší správou widgetů a zkratek, možnosti přidání až sedmi domovských obrazovek, widgety s automatickou změnou velikosti a rozšířené notifikace.

Výrobce přidal také vylepšenou správu aplikací a vyhledávání, která zahrnuje možnost dlouhého kliknutí na jakoukoliv ikonu aplikace pro její přesunutí, přidání na domovskou obrazovku nebo vytvoření složky a nové vyhledávání v menu aplikací. Zapomenout nesmíme ani na zajímavé vyhledávání Google Now a intuitivnější verze multimediálních aplikací Walkman, Album a Filmy.

xperia s jelly bean 1 xperia s jelly bean 2 xperia s jelly bean 3

via Phone Arena

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here