Jelly Bean pro loňské Xperie od Sony je za rohem

2

sony xperia jelly bean

Máme příjemnou zprávu pro majitele Xperií z roku 2012, kteří ještě nedostali aktualizaci na Android 4.1 Jelly Bean. Sony na svém Twitteru oznámilo, že dlouho očekávaný update je ve finálním stádiu vývoje, takže bude vydán velmi brzy. Více informací zveřejní japonský výrobce v průběhu příštího týdne.

Konkrétně se na brzké vydání Jelly Beanu mohou těšit majitelé smartphonů Sony Xperia P, Sony Xperia Go, Sony Xperia S, Sony Xperia SL, Sony Xperia Acro S a Sony Xperia Ion. Nutno podotknout, že Sony má už nyní zpoždění, protože původně plánovalo, že aktualizaci pro výše uvedené smartphony započne už na konci března letošního roku.

Sony také v USA, Kanadě a Jižní Americe vydalo Android 4.1 Jelly Bean pro Xperia Tablet S. Zatím není jasné, kdy se Jelly Beanu dočkají také evropští majitelé tohoto tabletu. Situaci ohledně aktualizací Xperií na Jelly Bean průběžně sledujeme a budeme vás informovat o dalších novinkách.

via ac

Kdy dostane váš smartphone či tablet aktualizaci na Android 4.1 Jelly Bean? Sledujte náš velký a pravidelně aktualizovaný článek.

2 KOMENTÁŘE

  1. Máme příjemnou zprávu pro majitele Xperií z roku 2012….Mám telefon Xperia Sola a tahle zpráva mě tedy příliš netěší. Můj mobil už Sony odepsalo.

  2. Nezbyva nez doufat, ze nam Solistum pomuzou magove z XDA potazmo z tymu Freexperia. Po te, co moje dvoujadrova Sola se zadychavala v situacich, ktere jednojadrovy HTC Desire (RIP) zvladal absolutne bez problemu – jako napriklad, ze jmeno volajiciho se u prichoziho hovoru zobrazilo az po cca 10-15 sekundach co zacal telefon vyzvanet a podobne – jsem to nevydrzel, odemkl bootloader, rootnul telefon a flashnul CM9.1 (ICS 4.0.4) a rozdil proti tovarnimu ICS je jako nebe a dudy. Sola pekne ozila a zbavil jsem se ruznych „vychytavek“ predinstalovanych vyrobcem. Pokud se podari portnout pro Solu i Jelly Bean bude to parada. I na tom zminovanem Desiru bezel JB lip nez ICS.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here