Instagram chystá nasazení reklam

1

instagram

Velmi populární sociální síť založená na sdílení fotografií a videí se rozhodla pro novou business strategii. Ta bude spočívat v nasazení reklam na profily jednotlivých uživatelů, kteří se již ozvali že se jim to nelíbí. Instagram se poté nechal slyšet, že se bude snažit nasazovat obrázkové reklamy, klientů kteří již mají zavedený profil na této síti. Přeci jenom konkurence není daleko a služba Vine (twitter) ráda přijme naštvané klienty Instagramu.

Jak se zdá tam Mark po úspěšném nasazení reklam na Facebooku se zaměřil i na tuto menší síť, kterou koupil před rokem. Přeci jenom Instagram má 150 milionů aktivní uživatelů, které dnes snaží oslovují firmy jako je CocaCola či Nike pomocí virálních reklamních kampaní naprosto zdarma. To se nelíbilo Facebooku, který se rozhodl pro zpoplatnění takovýchto virálních reklamích pokusů. Uvidíme zdali si inzerenti najdou cestu na Instagram a uživatele tak zaplaví reklama.

Momentálně si můžeme Instagramu užívat naprosto bez reklam, ty by měli být prvně nasazeny v USA nejpozději do dvou měsíců.

Zdroj: theverge.com

1 komentář

  1. Pane Machoczek, jaký máte názor na službu Instagram? Jaký máte názor na reklamy? Jakou máte velikost bot?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here