Huawei představí Ascend P7 7. května v Paříži

1

Huawei-Ascend-P7-smiles-for-the-camera

Společnost Huawei si přichystala na 7.května tiskovou konferenci v Paříži, kde dojde k představení očekávaného modelu Ascend P7.

Vlajková loď této značky by měla nabídnout čtyřjádrový procesor o taktu 1,6 GHz, 2 GB operační paměti RAM a 16 GB vnitřní paměti. Ascend P7 bude opět nabízet dvě čočky fotoaparátů, ta zadní se bude moci chlubit 13 megapixely a přední pak osmi. Smartphone by si měl rovněž rozumět s LTE sítěmi. O výdrž se bude starat baterie o kapacitě 2 460 mAh a celé zařízení by mělo podle všeho pracovat s nejnovějším Androidem 4.4 KitKat, ten však bude opět „obohacen“ vlastní nadstavbou od Huawei.

Menší model Ascend P7 mini se v České republice a na Slovensku začne prodávat v druhé polovině května pod označením Ascend G6 LTE (4G), přičemž 3G verze tohoto modelu bude dostupná ve volné distribuci a LTE (4G) verze pouze u operátorů O2 a T-Mobile.

 

1 komentář

  1. Úvodní video je stejně zajímavé jako při spuštění P6. Takže doufám, že p7 překvapí. Z uniklých fotek je jasné, že vzhled a zpracovní bude atraktivní.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here