HTC One X začíná dostávat Android 4.1 Jelly Bean také v Evropě

4

Po poměrně dlouhé době od začátku vydávání Androidu 4.1.1 Jelly Bean pro HTC One X se tato aktualizace dostává také na telefony evropských majitelů.

Dostupnost aktualizace byla konkrétně potvrzena například ve Velké Británii. Z mimoevropských zemí si Jelly Bean mohou stáhnout uživatelé v Asii, Africe a Jižní Americe. Je tedy pravděpodobně jen otázkou velmi krátkého času, než se update dostane do České republiky.

Ještě před stažením samotného Jelly Beanu telefon nainstaluje malou aktualizaci o velikosti 1,6 MB, která údajně opravuje problémy s baterií. Až potom je umožňeno stažení velkého update přinášejí Android 4.1.1 Jelly Bean, jehož velikost je 365 MB. Kromě novější verze Androidu přináší aktualizace také nejaktuálnější uživatelské rozhraní HTC Sense 4+.

HTC One X je vybaveno 4,7″ displejem technologie Super LCD 2 s HD rozlišením a sklem Gorilla Glass 2, které ho chrání před poškozením. Výkonným srdcem telefonu je čtyřjádrový procesor NVIDIA Tegra 3 taktovaný na 1,5 GHz, kterému dělá společnost 1GB RAM a 32GB interní paměť. Telefonu bohužel chybí slot na microSD, paměť je tedy možno rozšířit pouze pomocí cloudové služby Dropbox, která je integrována do uživatelského rozhraní. Každý uživatel získá zdarma 25GB prostor pro své soubory.

Na zadní straně nalezneme 8megapixelový fotoaparát s technologií HTC ImageChip, která by měla zajišťovat například kvalitnější fotografie za nepříznivých podmínek a rychlejší spouštění fotoaparátu i pořizování snímků. HTC One X má také přední kameru pro videohory s rozlišením 1,3 megapixelu. A nesmíme zapomenout na nevyjímatelnou baterii, která nabízí kapacitu 1800 mAh.

zdroj: ap

4 KOMENTÁŘE

  1. Nevím proč se šíří takové informace. Není to pravda. Aktualizaci dostali lidé se stejným CID, kteří žijí v různých částech světa u nebrandovaných telefonů. Britové, Rusové atd. aktualizaci dostali, ale pořád je to jedno a to samé HTC__044. Ani na HTC stránkách nejsou tyto země, které uvádíte, podporovány. Není tam zpřístupněná funkce nového Sense 4+ která dovoluje konfiguraci a nastavení prostředí skrz HTC účet, tedy online. Je pouze v zemích jako Taiwan, Malaysia a další.
    Stále musíme čekat na uvolnění pro HTC__032.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here