HTC One V a Desire C nedostanou aktualizaci na Android 4.1 Jelly Bean

5

HTC dnes zveřejnilo další informace o chystaných aktualizacích na Android 4.1 Jelly Bean. Narozdíl od jiných výrobců nebylo HTC zatím ohledně updatů na tuto verzi operačního systému příliš sdílné. Jedinými potvzenými telefony jsou v tuto chvíli HTC One X, HTC One S a HTC Desire X. Souačástí každého updatu na Android 4.1 je také nejnovější verze grafického rozhraní HTC Sense 4+.

Dnes zveřejněné informace bohužel tento seznam nerozšiřují, naopak taiwanský výrobce uvedl, které smartphony Jelly Bean nedostanou. Na oficiální aktualizaci by měli zapomenout majitelé zařízení s RAM o velikosti 512 MB nebo méně. Z letošních telefonů prodávaných v Evropě se jedná o HTC One V, HTC Desire C a HTC Desire V.

HTC také uvedlo, že prioritou jsou smartphony představené v letošním roce. Jakmile budou zveřejněny kompletní informace o updatu pro nejnovější telefony, začne se taiwanský výrobce zabývat taḱé modely z roku 2011. Šanci na získání Androidu 4.1 Jelly Bean tak mají například majitelé HTC Sensation a HTC Evo 3D.

Kdy dostane váš smartphone či tablet aktualizaci na Android 4.1 Jelly Bean? Sledujte náš velký a pravidelně aktualizovaný článek.

zdroj: htc

5 KOMENTÁŘE

  1. Tak u Desire C pochopitelné, u One V už trochu ostuda, hlavně když ho prodávali za cca. 6 klacků. Doufám že udělají teda aspoň updaty na ty 2011, ty by se zrovna mě hodili 😀 teda alespoň jedna .-)

  2. kur** a já sem si před 5 měsícema koupil One V a Google Now jde jen na Android 4.1+,myslíte že by to nějak šlo udělat aby Google Now(Search) fungovalo? přeem dím za odpověď.

    • Neoficiální ROM. Například takový CyanogenMOD 10 by mohl být dobrou volbou.
      Případně, byly nějaké pokusy, o to dostat Google Now i na Android 4.0, nicméně nevím, jak dopadly. Zkusil bych pogooglit.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here