HTC One SV dostává aktualizaci na Android 4.2 a Sense 5

0

htc one sv update

HTC, které nedávno provedlo aktualizaci své vlajkové lodi One na Android 4.3, nezapomíná ani na své další modely. Tento týden zahájil taiwanský výrobce aktualizaci HTC One SV na Android 4.2.2 Jelly Bean doplněný o uživatelské rozhraní Sense 5.

Update s číselným označením 3.11.401.1 a velikostí 431 MB probíhá tzv. OTA, tedy přes Wi-Fi. Pokud vám smartphone nenabídne aktualizaci automaticky, můžete vyzkoušet ověřit její dostupnost v Nastavení. Dostupnost Androidu 4.3 a Sense 5 byla potvrzena uživateli z různých evropských zemí, zatím však není jasné, zda je mezi nimi i Česká republika.

Mezi novinky, které najdeme v Androidu 4.2 Jelly Bean, patří například 360stupňová panoramata Photo Sphere či rozšířené notifikace. HTC však navrch přidalo už zmíněnou nadstavbu Sense 5 nabízející přepracovaný design, rychlé nastavení v notifikační liště či domovskou obrazovku Blinkfeed.  Některé funkce z HTC One, jako například video editor Zoe, v aktualizovaném HTC One SV nenajdeme.

zdroj: Android Police, XDA Developers

Kdy dostane váš smartphone či tablet aktualizaci na Android Jelly Bean? Sledujte náš velký a pravidelně aktualizovaný článek.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here