HTC One S se aktualizace na Android 4.2 nedočká

2

htc-logo

Společnost HTC oznámila, že její model HTC One S se v budoucnosti nedočká updatu na Android 4.2 a setrvá tak na aktuální verzi 4.1.2. HTC si tak nedělá příliš dobrou reklamu u majitelů tohoto zařízení, kteří si tento model mohli pořídit v posledním roce a půl po kterém teď skončila softwarová podpora ze strany výrobce. Nevíme co přesně vede HTC k tomuto kroku, když ostatní výrobci jsou schopni nabídnout Android 4.2 pro mnohem starší modely než je právě HTC One S.

Ostatní výrobci se tak snaží poučit ze svých chyb a právě softwarovou podporou starších modelů se snaží získat ze svých zákazníků fanoušky, kteří si další model pořídí opět z jejich stáje smartphonů. V tomto směru příliš nerozumím HTC a jejich strategii aktualizací pro starší přístroje.

HTC: „We can confirm that the HTC One S will not receive further Android OS updates and will remain on the current version of Android and HTC Sense. We realize this news will be met with disappointment by some, but our customers should feel confident that we have designed the HTC One S to be optimized with our amazing camera and audio experiences.“

Zdroj: engadget.com

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here