HTC One S dostává aktualizaci na Android 4.1 Jelly Bean

7

Příjemný vánoční dárek v těchto dnech dostávají uživatelé HTC One S. Taiwanský výrobce totiž začal vydávat dlouho očekávanou aktualizaci na Android 4.1 Jelly Bean.

Update, který zvyšuje verzi softwaru na 3.16.401.8, probíhá OTA cestou (přes Wi-FI) a jeho velikost je asi 612 MB. Kromě Androidu 4.1.1 Jelly Bean se uživatelé mohou těšit na novou verzi grafické nadstavby HTC Sense 4+, zvýšenou výdrž baterie i vylepšené aplikace Fotoaparát a Galerie.

Nesmíme zapomenout dodat, že aktualizace se v současnbé době týká pouze běžné verze HTC One S vybavené procesorem Snapdragon S4. Majitelé HTC One S (C2), který má procesor Snapdragon S3, by se však updatu na Jelly Bean měli dočkat v řádech několika týdnů.

Nechcete přijít o žádnou aplikaci, hru ani další novinku ze světa Androidu? Přidejte si nás na Facebooku, Twitteru a Google+.

via ap, ac, xda

7 KOMENTÁŘE

   • Vzhledem k tomu, že telefon koupený v ČR nemusí být to samé jako telefon z české distribuce, existuje spolehlivější způsob:

    Podívejte se na krabici nebo do nastavení teleofnu (Informace o softwaru). Pokud tam najdete Z520e, máte verzi s S4. Pokud tam je Z560e, máte horší S3.

 1. No, radím všem zatím neaktualizovat. Je to zabugovaná 4.1.1 verze, počkat si na update.
  Netvrdím, že by byla tak strašná, ale nějaké improvement slabiny tam jsou a nejradikálnější je zásah do HTC sence – notifikační bar, nastavení, klávesnice, live walls…
  Uvidíme, snad se to změní, nebo je to jen otázkou zvyku… (:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here