HTC One Max dostává drobnější softwarovou aktualizaci

0

HTC One Max aktualizace

Šestipalcový tabletofon HTC One Max doslat na začátku týdne menší softwarovou aktualizaci, která přináší opravy chyb a další vylepšení. Smartphonu zůstává Android 4.3 Jelly Bean s uživatelskou nadstavbou Sense 5.5.

Update má označení 1.54.401.1 a velikost 87,58 MB. Podle oficiálního changelogu by by se majitelé největšího zařízení v nabídce taiwanského výrobce měli dočkat zlepšení reakcí dotykového displeje, detekce SIM karty, připojení přes Wi-Fi a stability systému.

Kromě toho by měla být opravena chyba v Galerii při sdílení na Facebooku prostřednictvím služby HTC Share. Potěšení budou také majitelé originálního flipového pouzdra s baterií, neboť aktualizace zvyšuje rychlost nabíjení a vylepšuje indikátor stavu dobití.

Aktualizace už dorazila i na naše redakční HTC One Max, ještě před jejím stažením si ale telefon vyžádal instalaci drobného updatu o velikosti 1,69 MB, který opravuje chybu v aplikaci sloužící k aktualizaci softwaru. Pokud vám váš tabletefon ještě aktualizaci nenabídl automaticky, přejděte do menu Nastavení – O produktu – Softwarové aktualizace a vyhledejte nový update manuálně.

V příštím roce čeká HTC One Max první velká aktualizace, která by měla přinést Android 4.4 KitKat. Nejaktuálnější informace můžete sledovat v našem pravidelně doplňovaném článku.

zdroj: vlastní

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here