HTC One 2 a LG G3 budou mít safírové tlačítko Domů

1

HTC-and-LG-to-use-sapphire-on-next-years-flagship-models

To, že výrobci telefonů se nechávají dost často inspirovat u konkurence, není neznámá věc. Poslední dobou se tento jev ukazuje velmi často a výjimkou by neměli být ani dvě vlajkové lodě na trhu Androidu a to konkrétně HTC One 2 a LG G3.

Oba dva telefony by totiž měli disponovat tlačítkem Domů vyrobením ze safíru, který je extrémně odolný vůči jakýmkoliv škrábancům. Stejný materiál na výrobu Home tlačítka použil již Apple ve svém posledním modelu iPhonu 5S.

Společně s touto „inspirací“ se nabízí otázka, jak HTC vyřeší implementaci skeneru otisků prstů. Zadní strana u HTC One Max se totiž příliš neosvědčila, a tak by výrobce možná raději znovu využil nápadu konkurenta a skener umístil na stejné místo, tedy na tlačítko Home.

Tato zpráva zatím není nijak potvrzená, a tak je nutno brát veškeré informace s určitou mírou odstupu. Pokud by se tak ale opravdu stalo, HTC by si mělo pořádně ohlídat patenty, aby nedošlo ke stejným problémům jako v loňském roce s Nokií.

Zdroj: ph

1 komentář

  1. HTC s umistenim podle me problem nema, kdyz pouziva u modelu One jen 2 tlacitka… skener pak muze umistit doprostred na svoje logo a konecne mu dat vyznam 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here