HTC M8 (One 2) bude mít nejspíš opravdu dva fotoaparáty

0

HTC-M8-dve-kamery-a-LED1

Není tomu tak dlouho, co se k jedněm z prvních snímků HTC M8 vyjádřil Mark Moons a okomentoval je jako jasný podvrh. Na snímcích byla totiž spatřena zadní strana nástupce současné vlajkové lodi HTC One, na které byly dva fotoaparáty. Podle tweetu který odeslal, to byla jednoduše úprava ve photoshopu, což je měsíc před představením telefonu zcela obvyklé a nebylo by to nic zvláštního.

Na internetu se ale objevil další snímek zadní strany telefonu, který opět dokazuje přítomnost dvou fotoaparátů. Tato fotografie již vyvolala velkou diskuzi proč vlastně HTC volí variantu dvou fotoaparátů. Někteří tento krok označují pouze za marketingový tah, jiní si s myšlenkou pohráli o něco více a došli k zajímavé možnosti. HTC s ultrapixelovým senzorem u řady One příliš úspěchu neslavilo, i když nutno podotknout, že za zhoršených podmínek šlo o nejlepší fotoaparát na trhu. HTC však na dodávání čipů má podepsanou smlouvu, a tak prostě senzory do zařízení musejí dávat. No a zde možná započal nápad, dvou fotoaparátů, kdy jeden bude na běžné focení a druhý se zapne pokud při focení nebude dostatek světla.

Uvidíme jestli se tato varianta potvrdí nebo HTC přijde s jiným využitím fotoaparátů, jejich přítomnost v HTC M8 je již ale velmi pravděpodobná.

Zdroj: pn

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here