HTC Dot View Case – stylový kryt pro HTC One (M8)

1

Spolu s představením One (M8) si přichystalo HTC ještě ukázku příslušenství, které k němu bude dostupné. Nový kryt zařízení přinese velmi jednoduchou grafiku tvořenou „malými otvory“ na přední straně zařízení, skrze které se bude zobrazovat čas, informace o počasí, ale také notifikace všeho druhu.

HTC-Dot-View-Case-for-HTC-One-M81

Přesto, že výrobci používají k ochraně displejů nejrůznější krycí skla od světoznámých výrobců, může se stát, že si displej odřete. Mnoho uživatelů do dnešní doby používá ochranné fólie, které tomu mají zamezit, nebo kupují kryty, které zakryjí i přední část telefonu, tedy včetně zmíněného displeje. Po vzoru výrobců, kteří přišli s kryty s malým okýnkem pro prohlídku některých informací (Samsung, LG) si HTC připravilo také kryt s možností prohlídky některých informací. Rozhodlo se jít na to však jinak a udělalo to přinejmenším zajímavě.

Přístroj můžete i se zavřeným krytem ovládat, což je jistě příjemné. Přední stranu krytu je samozřejmě možné přetočit tak, aby byla přiložena k zadní a mohli jste držet telefon pohodlně rukou. Co potěší, je to, že kryt vyrábí pro telefon samo HTC. Doufejme, že cena nebude nasazena nikterak vysoko.

htc-one-m8-dot-view-case

Klíčové funkce krytu:

  • Reakce na hovory, budík, kalendář a další notifikace bez nutnosti otevření krytu
  • Retro design
  • Plná ochrana přední a zadní strany přístroje
  • Není potřeba žádné další napájení

Zdroj: EngadgetForeanena

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here