HTC Desire HD dostává aktualizaci na Gingebread (OTA)

6

Očekávaná aktualizace na Android 2.3.3 (Gingerbread) pro HTC Desire HD se konečně stala skutečností a výrobce ji začal rozesílat klasickou OTA cestou. Nemusíte se tak o nic starat a stačí čekat, až na Vás vyjde řada. Popřípadě můžete zkusit zkontrolovat, jestli je daná aktualizace k dispozici ručně: Nastavení -> Info o telefonu -> Aktualizace -> Zkontrolovat nyní. Výrazně ji však doporučujeme stahovat pouze při připojení přes WiFi, jelikož není zrovna malá a určitě si nechcete vyplýtvat celý měsíční FUP.

Nedovolím si ještě nepodotknout, že aktualizace pro Galaxy S tu již měla být celý měsíc.

6 KOMENTÁŘE

  1. Konečně, včera jsem úspěšně aktualizoval Desire HD na ANDROID 2.3 a spokojenost veliká. Přijde mi, že se telefon i trochu zrychlil. Jinak každopádně doporučuji stahovat přes WiFi. Aktualizace má něco málo přes 100MB. Jediný zádrhel, co mi vznikl, tak byl s navigací – nešla po aktualizaci software spustit, tu jsem musel přeinstalovat a poté bez problému 🙂 A každopádně velikým překvapením bylo i dodržení termínu aktualizace.

  2. zajímavé , já i kolega máme stejné founy HTC desire HD a on má už tuto verzi a já jsem dnes doma cvakal hodinu v kuse (přes wifi) a pořád mi to psalo —pro váš telefon nejsou k dispozici žádné aktualizace —- jak říkám hodinu v kuse jsem to zkoušel a nic , já ten telefon asi hodim do potoka 🙂 .

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here