HTC Deluxe na nových fotografiích

3

HTC Deluxe

Po představení HTC Droid DNA na americkém trhu, mohlo tento pětipalcový tabletofon závidět Američanům mnoho evropských uživatelů. Naštěstí to však vypadá, že taiwanský výrobce chystá také mezinárodní verzi tohoto zařízení, která ponese jméno HTC Deluxe a bude dostupná na všech evropských trzích.

Prozatím není jisté, kdy se dočáme oficiálnícho představení. Kromě obligátních veletrhů CES a MWC, které se konají začátkem 2013, se ale spekuluje také o 6. prosince, kdy by měla být mimo jiné odhalena také čínská varianta telefonu

HTC Droid DNA, jak se novinka jmenuje, zaujme hlavně svým jedinečným 5“ Super LCD 3 displejem s rozlišením 1920 x 1080 obrazových bodů. Nabídne tak jemnost celých 440 bodů na palec, což je o přibližně třetinu více, než aktuálně nejbližší konkurence (iPhone 5: 326ppi; Lumia 920: 331ppi; Xiomi Phone 2: 342).

A ani z hlediska ostatních parametrů nepůjde o žádné ořezávátko. Srdcem bude čtyřjádrový procesor Snapdragon S4 Pro APQ8064 doplněný o grafický čip Adreno 320 a 2GB operační paměti RAM, zadní fotoaparát zvládne snímky až v rozlišení 8.1MPx.

 HTC Deluxe HTC Deluxe HTC Deluxe

Zdroj: gsmarena.com

3 KOMENTÁŘE

  1. Můžete mě někdo prosím Vás už vysvětlit co s těma baterkama pořád děláte že je potřebujete měnit? To nosíte po kapsách 3 baterky a měníte je?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here