Google zveřejnil komplexní program konference I/O 2013

0

GoogleIO

S pouhými dvěma týdny a jedním dnem do zahájení vývojářské konference I/O 2013 dnes Google zveřejnil kompletní program události. Stejně jako v předchozích letech, i letos nás návštěvníky čeká celá řada přednášek a hans-on labů zaměřených na všechny možné technologie a služby Google.

Nejvíce přednášek se konkrétně dočkají vývojáři pro Chrome, pro které jsou první dva dny připraveny dokonce tři linie víceméně paralelních přednášek, na své si ale přijdou i andoridí programátoři a dostane se i na YouTube, Google+ (že by konečně otevřené API?), Google Mapy a samozřejmě Google Cloud Platform. Vedlejší a už ne-tak úplné tracky přednášek pak budou i pro Google Glass, reklamy, Google Wallet, práci s velkými daty a svůj prostor dostanou i ostatní technické přednášky.

Nás, tedy ne-vývojáře, bude ovšem zajímat hlavně zahajovací keynote, na které se předpokládá představení hned několika nových služeb a zařízení. Ta proběhne ve středu 15. 5 od 18:00 do 21:00 našeho času a podle všeho se na ní dočkáme nejen nové verze Androidu 4.3, ale také vylepšeného Nexusu 4 s podporo LTE, sjednocující komunikačních služeb a nového herního centra pro Android.

A nakonec dobrá zpráva pro všechny, kteří lístek na I/O nemají. Vedle online streamování nemalé části přednášek bude v Praze, Mostě a Brně probíhat tak zvané Google I/O Extended, tedy setkání Google pozitivních vývojářů u streamu z Google I/O. Nepůjde sice o úplnou náhradu konference, ale na zajímavé kontakty a dobrou atmosféru tam určitě také narazíte.

Zdroj & další informace: Google I/O

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here