Google představuje novou aplikaci pro Gmail

0

 Gmail

V tomto týdnu jsme vás již informovali o novém uživatelském prostředí Gmailu od Googlu. K představení došlo o den dříve, než se šuškalo. Jedná se o stejné fotografie, které jsme uváděli v pondělním článku. Google do nového Gmailu implementoval notifikace ze sociální sítě Google+, nabídky z Google Offers a zadat a v neposlední řadě aktualizace z Google Play. Předpokládám že o nabídky budeme ochuzeni, nicméně tento fakt hodnotím kladně. Aktualizace z Google Play jsou zajímavým prvkem, uvidíme jak se tato implementace osvědčí.

Jak můžeme vidět na obrázku níže, tak se nového rozvržení dočkalo také destopové rozhraní, které má prvky shodné prvky jako u Android aplikace. Tedy primární pošta, sociální sítě, nabídky a aktualizace. Na první pohled se jeví toto sjednocení příjemně, vše je totiž na jednom místě.

Když se nad tím zamyslím více, tak si ovšem nejsem jistý, zda ostatní prvky nebudou „vyrušovat“ u využívání emailové schránky a vyřizování důležitých emailů. To nicméně ukáže až čas, předpokládám, že si aktualizace najde své příznivce i odpůrce.

Kdy přesně se aktualizace objeví v Google Play se zatím neví, počítá se ovšem v koncem tohoto týdne.

gmail android 1

gmail desktop

http://www.youtube.com/watch?v=CFf7dlewJus

Zdroj: Google

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here