Google odděluje Hangouts od Google+

1

Služba Hangouts měla platit za právoplatného nástupce služby Google Talk, když si odbil svou premiéru Google+. Ovšem služba se nedočkala pod křídly Googlu+ úspěchu očekávaného Googlem. A tak se začalo zvažovat, že se Hangouts začne rozdělovat od nepříliš úspěšného Googlu+, přičemž Google očekává, že by se mohla popularita zvednout do výšin, které zůstaly v případě Googlu+ pouze nesplněnou realitou.

S příchodem poslední aktualizace již nepotřebujete Google+ profil na užívání mnohých věcí. Seznam nám ukazuje, co již můžeme používat, aniž bychom museli mít Google+.

  • Videokonverzace pomocí služby Hangouts s až 15 účastníky
  • Včetně externích „hostů“ užívajících profilu Google
  • Přidat, změnit či připojit videohovor ke kalendáři Google – Této vymoženosti se dočkáme již brzy
  • Připojit se nebo aktivovat Hangout pomocí URL nebo g.co/hangout/

Tato slova ovšem neznamenají, že by měla být služba Hangouts měla být užívaná bez Google+. Uživatelům Google+ účtu budou zjevně přidány další funkce pro Hangout, jako aplikace během hovoru či přidání veškerých kruhů do konverzací. Těmito kroky se stává užívání Google+ účtu nepovinné, ovšem prospěšné ve prospěch uživatele, díky čemuž by se mohla aplikace Hangouts stát jednoduší pro přátele či rodinu, především pro uživatele postrádající technické nadání či gramotnost.

 

zdroj – http://androidandme.com/

1 komentář

  1. Muzou si to nacpat do spic. Staci mi Talk. G+ jsem zrusil a ignoruji kazdou sluzbu, ktera mi jeho pouzivani nuti jako podminku.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here