Google o chybějícím prosinci ví a pracuje na opravě

0

Ačkoliv se asi všichni shodneme, že byla chyba Googlu, který do výběru data narozenin v aplikaci kontakty zapomněl přidat prosinec, poměrně vtipná, tak jde stále o chybu, která mnohým uživatelům nejnovější verze Anroida znepříjemňuje život, a měla by být tedy co nejrychleji opravena.

A naštěstí to vypadá, že se tak i stane. Androidí tým totiž včera v podvečer našeho času skrze Google+ stránku oznámil, že o chybě ví a že pracuje na její co nejrychlejší opravě. Prozatím tedy neuvedl ani předběžný termín, nicméně vzhledem k charakteru chyby, bych nepočítal, že by to mělo trvat více než týden.

Na druhou stranu, i když bude chyba opravena velmi rychle, tak nejméně několik týdnů potrvá, než se skrze OTA cestu dostane ke všem uživatelům.

We discovered a bug in the Android 4.2 update, which makes it impossible to enter December events in optional fields of the People app (this bug did not affect Calendar). Rest assured, this will be fixed soon so that those of you with December birthdays and anniversaries won’t be forgotten by your friends and family.

Zdroj: Google+

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here