Google Helpouts – Když si nebudete vědět rady

0

helpouts_large_verge_medium_landscape

Google spustil webové stránky, na kterých bude nabízet placenou odbornou pomoc. Jak to vlastně bude fungovat? Uživatel, který si nebude s něčím vědět rady, odkáže se prostřednictvím „Helpouts“ na pomoc odborníka v dané oblasti, který mu následně pomůže za zatím neznámý poplatek. Uživatelé by tak měli možnost dostat odpovědi, které jim prohlížeč Google neposkytne.

Budete mít možnost zaregistrovat se jako běžný uživatel nebo  odborník a nabízet tak svoje znalosti zkrze tuhle nabídku. Z vašeho výdělku si Google účtuje 20%. Platby budou probíhat přes peněženku Google. V případě nespokojenosti zákazníka s vaší se službou, kterou nahlásí jako neodbornou, Google garantuje vrácení celé částky zpět. Zaregistrovat se můžete na oficiálních stránkach. Po založení účtu na vámi zvolený email bude poslána pozvánka.

Příprava může být dost komplikovaná. Budete odkázáni na internetové připojení, které nemusí být všude dostupné. Například když budete chtít jít ven, může to být problém. Nebylo by možná od věci vlastnit kvalitní webovou kameru s vysokým rozlišením. Také výborná znalost anglického jazyka by vám přinesla mnohem více možností.

helpouts

Kategorie

Hudba a umění, Počítače a elektronika, Vaření, Vzdělání, Móda a krása, Fitness a výživa, Zdraví, Dům a zahrada. Další kategorie se možná objeví časem.

Dostupnost

Služba bude k dispozici pro počítače přes webové stránky nebo zařízení s operačním systémem Android a iOS. Samozřejmě služba vyžaduje účet na sociální síti Google+, která by se mohla stát mnohem více populární. Dalo by se říci, že Google poskytne práci několika lidem po celém světě. Ti nejúspěšnější se budou moci touhle prací živit, jiní mohou mít druhé zaměstnání, nebo si jen přivydělat. O datumu spuštění stránek nemáme zatím informace. Domníváme se, že hlavním důvodem může být sehnání dostatek odborníků a zájemců, kteří by byli ochotni za tuhle zajímavou nabídku zaplatit.

Nevíte-li si rady či jste expert v oblasti Androidu můžete využít pro svůj dotaz/radu naší komunitní Android poradnu.

Zdroj: DotekománieEngadget

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here