„Google Glass, I need cash“ – brýle Vás dovedou k nejbližšímu bankomatu

0

Raiffeisenbank

Studio Inmite vytváří vyjma aplikací pro smarpthony a tablety také aplikace pro Google Glass. Ve spolupráci s Raiffeisenbank vytvořilo již svou čtvrtou aplikaci určenou pro chytré brýle.

Nová aplikace umožní všem majitelům Google Glass po zadání hlasového příkazu „Google Glass, I need cash“ najít nejbližší bankomaty v okolí. Ve výpisu nejbližších bankomatů nechybí informace o jejich vzdálenosti a bance, která je spravuje. Uživatel si pak pomocí dotykových gest, můžete vybrat konkrétní bankomat a aplikace ho již dovede právě k vybranému bankomatu.  Aplikace nabízí i zajímavější variantu s využitím rozšířené reality, kdy se pozice bankomatů promítají přímo do zorného pole uživatele bez zobrazení mapy.

Aplikace je užitečná, avšak její využití u nás je značně omezené. Počet Google Glass jenž se u nás vyskytují se dá počítat na desítky, získat nové brýle není vůbec jednoduché. Ty mohou získat pouze lidé s pozvánkou od stávajících uživatelů, ti přitom musí splnit podmínku trvalého pobytu v USA a navíc zaplatit 1500 dolarů + daň.

Zdroj: aktualne.centrum.cz

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here