Google Dokumenty 1.0.43 – offline práce s dokumenty, upravené rozhraní pro tablety

2

Google včera v podvečer aktualizoval androidího klienta svého online kancelářského balíku Google Dokumentů na verzi 1.0.43. Ačkoliv by se podle takřka zanedbatelné změny v označení verze nemuselo na první pohled zdát, tak aktualizace přináší pár opravdu velikých a řekl bych i tařka kritických novinek.

Tou bezesporu nejdůležitější je příchod offline módu, díky kterému budete určité, ručně označené, dokumenty prohlížet i v případě, že nebudete právě připojeni k internetu. Tento mód má prozatím určité problémy, omezený je například zoom dokumentů, nefunguje  hledání v tabulce na základě textu v buňkách a dostupná bohužel není ani offline editace.

Kromě toho bylo upraveno zobrazování dokumentů na tabletech, nově tak například funguje gesto táhnutí doleva a doprava pro listování mezi stránkami a podobně. Změny se bohužel nedočkal vzhled při editaci.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

2 KOMENTÁŘE

  1. nechápu, proč nezapracují alespoň trochu na tom režimu editace dokumentu. Takhle je to stále naprosto nepoužitelné, ani na psaní jednoduchých poznámek to nelze použít 🙁 palec dolu

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here