Google All Access – personalizované rádio od Googlu

0

LB_2753

Spolu s novinkami ohledně celého obchodu Play došlo k oznámení nových služeb v rámci jeho hudební části. Google se vydává cestou větší personalizace se svojí službou All Access.

Pokud znáte last.fm, bude vám All Access povědomý. All Access bude cloudové, personalizované rádio, které bude založené na podobnosti daných skladeb a vašich preferencích. Google Play vám tak vytvoří nekonečný mix písniček ve kterém bude možné přeskakovat a který bude být moci pravděpodobně sestaven z celé kolekce skladeb nacházejících se v Google Play.

Klasické vyhledávání samozřejmě zůstane, vylepšeny budou stránky s informacemi o interpretech, které nyní ponesou více informací. V My Library tak naleznete jak hudbu, kterou jste nahráli do cloudu Google Music tak All Access.

V nové verzi Google Music budou také dostupné personalizovaná doporučení sedící vašemu hudebnímu vkusu. All Access bude dostupný za cenu necelých deseti dolarů za měsíc, pro ty, kteří si jej pořídí brzy za zlevněnou cenu osmi dolarů.

Jak se dalo očekávat, nová služba není dostupná pro český trh. Stačí pouze tak doufat, že se Googlu podaří dohodnout s poskytovateli obsahu a že si tyto nové možnosti budou moci užít i zákazníci v naší republice.

 

Zdroj fotografie: The Verge

9.99/month ; pro uživatele co si to koupí brzo tak sleva na 7.99 USD

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here