Google aktualizoval několik svých aplikací pro Android

1

Google dnes vydal nové verze několika svých aplikací pro Android. Pojďme se v krátkosti podívat, o jaké aplikace jde a jaké změny aktualizované verze přináší.

Poznámka: V přehledu chybí aplikace, které nejsou dostupné v české verzi Google Play Store a zároveň nejsou pro české uživatele nějak rozumně použitelné. Konrkétně se jedná o aplikace Google Shopper, Google Wallet a Google Play Movies & TV.

Disk Google

Oficiální aplikace cloudového úložiště Google Drive byla aktualozována na verzi 1.1.4.29. Ve srovnání s předposledním rozsáhlým updatem je tento o mnoho chudší. Konkrétně přináší jen jednu novinku a to vylepšené rozpoznávání gest.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Google Street View

Aktualizována byla také aplikace Street View v Mapách Google. Nejnovější verze 1.8.1.1 přináší opravy menších chyb.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Google Music

Hudební aplikace od Googlu sice není oficiálně dostupná pro české uživatele, ale existuje několik způsobů, jak si ji do svého telefonu můžete stáhnout. Kromě manuálního stažení a nainstalování APK souboru si aplikaci můžete stáhnout přímo z Google Play Store pomocí nástroje s názvem „Market Enabler“.

Nejnovější verze Google Music 4.3.615 přináší pouze menší opravy chyb. Připomeňme také předposlední verzi 4.3.609, která nabídla vylepšenou podporu Google TV a rozšířené notifikace pro Android 4.1 Jelly Bean.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here