Goo.ey „přilepí“ vaše chytré zařízení na většinu hladkých povrchů

0

wpid-ad122418072goo-ey-1.jpg

Při mytí nádobí, vaření, posilování či prohrabávání se papíry v práci. Váš smartphone potažmo tablet je neustále s vámi i při těchto činnostech. Kam ho ale v takových chvílích položit? Tady překáží, tady se ztratí pod hromadou papírů. Díky podnikatelskému mozku Rachel Verghis vznikl originální a jeden z nejvíce užitečných doplňků pro váš smartphone či tablet s názvem Goo.ey.

Goo.ey je speciálně navržen tak, aby se vertikálně pevně přilepil například ke sklu, na zrcadlo, mramor nebo na hladké kovové povrchy. Nezáleží tedy na tom, kde se zrovna nacházíte – vždy by měl být poblíž nějaký předmět, kam své zařízení můžete „přilepit“.

Nejen, že v tu ránu disponujete dvěma volnýma rukama, ale navíc je na chytré zařízení dobře vidět, což se dá využít například u vaření, kdy tablet nahrazuje tištěnou kuchařku. Hladký povrch můž posloužit také jako šikovný stativ.

Navzdory své schopnosti okamžitě se přilepit k hladkému povrchu není Goo.ey nijak lepkavý. Naopak – je na dotek velmi jemný. Nachází se na zadní straně smartphonu nebo tabletu a dostupný je v několika barevných provedeních.

V současné je době je k dostání pouze pro přístroje firem Samsung a Apple. A to konkrétně pro zařízení Samsung Galaxy S2, S3, S4 a Samsung Galaxy Note 2, z Apple produktů jsou to všechny generace přístroje iPad a iPhone 4 a 5. Cena se pohybuje okolo 500 korun.

Na následujícím videu si můžete prohlédnout, jak Goo.ey funguje:

httpv://www.youtube.com/watch?v=BeAN5vwRZxY

Zdroj: lifeofandroid

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here