Gameloft zlevnil většinu svých her na 20 Kč

7

Příjemné vánoční překvapení si pro nás připravila vývojářská společnost Gameloft, která dočasně zlevnila většinu svých her pro telefony a tablety s Androidem. Míto původních 7 dolarů (133 Kč) nyní za oblíbené tituly zaplatíte jen 1 dolar (19,50 Kč). Pojďme si tedy při této příležitosti krátce připomenout nabídku her od Gameloftu.

Nechcete přijít o žádnou aplikaci, hru ani další novinku ze světa Androidu? Přidejte si nás na Facebooku, Twitteru a Google+.

7 KOMENTÁŘE

 1. Mezi námi je to i za dvacku drahé. Koupil jsem si NOVA3 a WildBlood a děs. NOVA3 si stáhla 1.7 GB dat, WB asi 900MB. Poté NOVA3 ještě něco instalovala, ve finále kolem 3 GB – to i na 16GB NExus7 už trochu vadilo, a 8 GB přístroji by to snad ani nešlo. WB pak ohlásil, že nemá dost místa, a že mám něco smazat – no, není moc co… 🙁
  Zkusil jsem hrát NOVA3 – ovládání děs běs, nejsem schopný jít obloukem a celkově to reaguje úplně zpomaleně. No když jsem za 10 minut hraní asi 5 minut koukal na obrazovku informující o tom, že se něco nahrává a pak se střídalo video a já, neschopný pořádného pohybu tak jsem si řekl, že budu radši o dvacku chudší a o 3 GB místa bohatší a obě hry letěly do /dev/null 🙂

  • To, že má vaše zařízení nedostatečnou paměť není chyba gameloftu. Na stránce app deklarují že je potřeba 2GB místa, mě zabírá 2,6GB, je pravda že to měli uvést přesněji. Některé hry na PC daleko přesahují i hranici 20GB. A místo nepotřebují jen hry od gameloftu, ale i náročné hry od ea, rockstar atd si nějaké místo vezmou.
   NOVA 3 jsem hrál na EVO 3D i na Note10.1 a neměl jsem vůbec žádný problém. Jen na Evu se to načítalo trochu déle. Se zpomaleností jsem se nesetkal na ani jednom ze zařízení. Na ovládání jsem si celkem rychle zvyknul, jedinně jízda ve vozidlech je o něco horší.
   Dole si stěžuje další majitel Nexus7, tak to bude nejspíše způsobené příliš vysokou verzí androida. Google svými příliš častými updaty nezavařuje pouze výrobcům, ale i vývojářům, kteří nestíhají své hry pro novou konfiguraci zoptimalizovat. Batmana jsem hrál jen na Evu a neměl jsem problém. WB jsem nehrál zatím.

   • Ohledně místa jenom hudrám, ale to ovládání je pro mě opravdu neskousnutelné a nezlobte se, ale fakt jsem měl minimálně pocit, že se furt něco nahrává. Radši si zahraju něco s grafikou Dooma 2, ale plynule, než tohle neustálé přerušování hry. A není to jen nahrávání, ale videa, dialogy… možná se to pak zlepší, nevím, já to po 10 minutách smazal.
    A aby se hra startovala přes minutu, na to nemám náladu, na takové hry jsou konzole a počítače. U telefonu předpokládám, že si to zahraju třeba ve frontě na poště. Nebo on má někdo telefon jako hlavní herní zařízení?

 2. Koupil jsem si Order & Chaos Online a když jsem dokoupil jejich „runy“ abych zkusil jak rychle to funguje tak mi hra klekla a už se nerozjela. Když jsem napsal na jejich mail, přišla mi automatická odpověď ve které je ať jim to napíšu anglicky a popíšu jim 1000 věcí o mém telefonu a online účtu… Takže nechceme slevu zadarmo 😀

 3. Špatné NOVA 3 laguje snad na všem tak tu netvrďte že za to může HW . Pokud nenumí optimalizovat na mainstream , měli by omezit kompatibilitu na Storu … ovšem to by se zase dobře neprodávalo že 😉

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here