Galaxy SIII kraluje mezi smartphony od Samsungu

0

I když se výrobci neustále snaží vylepšovat stávající modely smartphonů, aby mohli zákazníkům nabídnout lepší výkon, dokonalejší obraz či dokonalé zpracování. Tak ti o tyto služby již tolik nestojí, mnohdy se spokojí se starším modelem, který nabídne obdobné funkce jako high-end přístroje a jsou k mání téměř za třetinovou cenu. Toto dokazuje i průzkum internetového prodejce reklamy Chitika, který označil za krále mezi smartphony starší model S III.

Ten nosí v kapse a využívá  33,9% majitelů smartphonů od Samsungu, na druhém místě se překvapivě umístila vlajková loď Galaxy S4 s 23,8%, třetí příčka pak patří Galaxy SII. U modelu Note je také stále mnohem více oblíbená verze II s 8,6% oproti 3.8% Note III.

chitika

 

Dále se v rámci průzkumu inženýři z Chitika zaměřili na rozlišení tabletů. Zde je situace na trhu jasně rozdělená, nejvíce si lidé oblíbily tablety s velikostí obrazovky 10.1″ a 7″ ostatní rozměry již pro ně nejsou tolik zajímavé, což je i způsobeno menší nabídkou tabletu na trhu. Bude zajímavé jak se situace na trhu vyvine po příchodu 12″ tabletů.

chitika_tablety

Zdroj: technobuffalo.com

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here