Galaxy Note 3 umí rozpoznat benchmarky

2

Galaxy note 3

Samsung je schopen pro úspěch svých přístrojů udělat opravdu hodně. Důkazem toho mohou být miliardové investice do celosvětové reklamní masáže, která na nás kouká téměř z každého rohu. Tak i do přizpůsobení Androidu ve svých zařízeních.

Ani na jedné z těchto technik podpory prodeje by nic nebylo, kdyby Samsung právě úpravu Androidu v Galaxy Note 3 a Galaxy S4 nedotáhl téměř k dokonalosti. Operační systém v těchto dvou zařízeních je schopen rozpoznat nejrůznější benchmark aplikace a automaticky se přepne do speciálního vysokorychlostního modu, který má za následek prvenství v jakémkoliv testu. Nejnovější Note a Galaxy tak porážejí své konkurenty s obdobnou hardwarovou výbavou se značným rozdílem, což není technicky možné. A právě tento fakt vedl k odhalení tohoto speciální vysokorychlostního modu, kdy u Note 3 běží procesor po celou dobu na 2.3GHz.

Note-3-vs-G2-benchmarks

Při vypnutí daného modu Note 3 v benchmarcích dosahuje předních pozic avšak už není rozdíl až tak markantní, oproti posledním modelům od konkurence. Co vy si myslíte o jednání Samsungu, je již za hranou slušného chování?

 

Zdroj: theverge.com

2 KOMENTÁŘE

  1. No technicky to mozne je, ze ich poraza :-), inak by ich neporazal keby to neslo ;-)…ale je to nefer voci spotrebitelom.

    Otazka ale je, kto sa pri dnesnych topmodeloch pozera na benchmarky…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here