Galaxy Nexus začíná dostávat aktualizaci na Android 4.2

10

Prvním zařízením, které dostává aktualizaci na Android 4.2 Jelly Bean, se dle očekávání stává Galaxy Nexus. Podle dostupných informací je však v tuto chvíli update dostupný pouze pro některé GSM verze „takju“, které jsou mezi českými uživateli spíše vyjímkou. Většina uživatelů v České republice totiž vlastní Galaxy Nexus ve verzi „maguro“.

Pokud však náhodou máte verzi „takju“ a update s označením JOP40C ještě není možné stáhnout automaticky, můžete si jej nainstalovat manuálně. Verzi vašeho Galaxy Nexusu i dostupnost aktualizace si můžete ověřit v nastavení.

Android 4.2 Jelly Bean přináší několik zajímavých novinek v podobě 360stupňových panoramat Photo Sphere, klávesnice s psaním pomocí gest a vylepšenými slovníky, hlasového zadávání slov offline, nativní podpory sdílení obrazu s HD televizorem, nových možností v notifikační liště, vylepšeného hlasového asistenta Google Now, nových funkcí při připojení do doku, aktualizovaných nativních aplikací a drobných změn v designu uživatelského rozhraní.

10 KOMENTÁŘE

  1. Už mám 4.2, ale rapidně se snížila rychlost stahování přes wifi (ostatní zařízení přes stejnou wifi jedou rychle) a odezva tabletu je také poněkud pomalejší …:(

  2. komu to nejde, tak ať zkusí vymazat cache u aplikace google framework….třeba i několikrát, třeba i restartovat….pak se N7 aktualizoval ihned

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here