Galaxy Mega – nová kategorie přístrojů od Samsungu?

3

Samsung Logo

Velký, větší, největší smartphone. To vše už u Samsungu bylo, teď by měla přijít nová řada Mega. Samsung se nejspíš rozhodl ještě více rozšířit trh s velkými přístroji, který si sám vybudoval svým úspěšným modelem Galaxy Note.

V rámci této třídy smartphonů se můžeme těšit na dvojicí přístrojů Galaxy Mega 5.8 s kódovým označení GT-I9152 a 5,8″ displejem a Galaxy Mega 6.3 s kódovým označením GT-I9200 a 6,3″ displejem. Na internetu se již dříve objevily dohady, že se právě 6,3″ displejem bude pyšnit Smasung Galaxy Note III.

Oba modely by měly být podle dostupných informací představeny v červnu.

Zdroj: sammobile.com

3 KOMENTÁŘE

  1. Proč se pořád lže?? Trh obřích smartphonů vůbec nevytvořil Samsung, ale o nějaký rok dříve Dell kontroverzním modelem Streak s 5″ displejem!

    • Proc volit hned tak silna slova…lze…rekl bych,ze jen nesli na dren,kazdopadne myslim si,ze je to v podstate spravne,protoze streak byl sice prvni 5ti palcovy tel. ale rozhodne nevytvoril zadny trh,ani poptavku po podobnych pristrojich…nespekulujme proc,jestli proto,ze tomu neprala doba,vyrobce,stare verze androidu…je to jedno,teprve note od samsungu ukazal ze to cim jini pohrdaji muze byt pro jine vyhoda a rekneme ze definoval a rozjel trh s “tabletofony“ do dnesni podoby,kdy je vyrabi vsichni…

    • jaká lež? Je rozdíl mezi ojedinělým a nepříliš úspěšným zařízením, po kterém prakticky po pár měsících neštěkl ani pes a zařízením, které rozpoutalo ohromný boom celé kategorie podobných zařízení, viz první Note.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here