Facebook 1.9.8 – emoikony ve zprávách, lepší sdílení fotek a snažší vytváření akcí

3

Kdyby se měla z celého Google Play vybrat jedna aplikace, která začínala jako naprosto nepoužitelný balast a pomalu se za dlouhou dobu své existence pomocí desítek aktualizací stala poměrně snesitelnou, tak by byl pravděpodobně vybrán oficiální Facebook for Android.

Přispěla by k tomu i dnešní aktualizace, která kromě povýšení čísla verze na 1.9.8 přinesla také pár povedených novinek. Tou pravděpodobně nejvýraznější je přidání emoikon do zpráv. Vylepšen byl ale také mechanizmus nahrávání fotek, pomocí něhož jde nově nahrávat více fotek najednou, a výrazného zjednodušení se dočkalo vytváření a následná práce s událostmi.

Podle ohlasů bohužel aktualizace stále neopravuje problémy některých uživatelů s nahráváním fotografií a špatným řazením události. I tak ale doporučujeme aktualizaci spíše nainstalovat.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Zdroj: eng, pocket

 

 

3 KOMENTÁŘE

  1. Co se týče nahrávání fotek tak mi to taky blblo a zjistil jsem, že to bylo kvůli nastavení kdo tu fotku uvidí, když jsem ji nahrával, že ji mohli vidět všichni nebo přátelé tak to pak jelo bez problémů.

  2. Nemožnost nahrát fotku ne všem, ale třeba skupině vyjma známých nebo vlastní skupině vidím jako veliký problém s porušením soukromí ze strany FB.
    Bohužel na supportu nikdo nereaguje, Facebook toto nikdy nekomentoval.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here