Evropské HTC One dostane Android 4.3 za tři až pět týdnů

0

HTC One aluminium

Na přelomu září a října byl Android 4.3 Jelly Bean vydán pro uživatele HTC One z Taiwanu, USA a Kanady. Kdy se dočká evropská verze smartphonu zůstalo dlouhou dobu záhadou. Až dnes se na Twitteru britského zastoupení výrobce objevila informace, že nová verze Androidu pro HTC One by měla být vydána za tři až pět týdnů. Jedná se sice o údaj určený pro Spojené království, ale očekáváme, že v České republice a na Slovensku bude termín vydání podobný.

Důvodem zpoždění updatu v Evropě by mohla být nová verze uživatelského rozhraní Sense 5.5, která se poprvé objevila u minulý týden představeného tabletofonu HTC One Max. Už zmíněná aktualizace vydaná na Taiwanu, v USA a Kanadě obsahuje ještě Sense 5.

HTC Sense 5.5 přináší několik příjemných novinek, které se týkají zejména domovské obrazovky Blinkfeed. Do seznamu zdrojů je nyní možné přidat libovolný RSS kanál a pokud ani přesto nepřijdete Blinkfeed na chuť, přibyla možnost úplné vypnutí této funkce. Nejrůznějších vylepšení je však v Sense 5.5 mnohem více, namátkou jmenujme: možnost úpravy rychlého nastavení v notifikační liště či vytváření GIF animací pomocí HTC Zoe.

zdroj: Android Central, zdroj obrázku: TechRadar

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here