EVOLVEO StrongPhone D2 – levný odolný smartphone

0

evolveo d2

Příští týden v naší zemi uvede do prodeje společnost EVOLVEO zajímavý telefon, který bude určen pro dvě SIM karty (dual-sim). Takový telefon je ovšem každý druhý, a tak se společnost odlišuje svým výrobkem tak, že jej určila pro náročnější uživatele. Telefon totiž disponuje odolným krytem a dlouhou výdrží baterie.

Srdcem telefonu je rychlý a úsporný dvoujádrový procesor, který je taktován na @1,3GHz. Procesoru napomáhá 512MB operační paměti. Co se týče displeje, u tohoto telefonu nalezneme 4″ IPS displej se širokými pozorovacími úhly, který je navíc chráněn ochranným  sklem Gorilla Glass. Co se týče interního úložiště, to bude o velikosti 4GB, přičemž uživatelé budou moci rozšířit své úložiště o velikost své microSD karty.

Samozřejmostí je podpora rychlých datových přenosů 3G nebo 5 megapixelový fotoaparát s autofomatickým zaostřením, bleskem, podporou HDR a funkce Panorama.

Mezi velké výhody (jak již bylo řečeno) patří odolný kryt a vysoká výdrž baterie. Co se týče krytu, ten disponuje vodotěsností, která je certifikována dle normy IP67, což znamená odolnost proti vniknutí prachu a při ponoření do vody po dobu 30 minut v hloubce 1 metr.

Co se týče baterie, výrobce u tohoto modelu nabídne baterii o obří kapacitě 4500 mAh, což Vám zajistí dlouhou výdrž daného telefonu.

Jak již bylo řečeno, telefon se do prodeje dostane příští týden (konkrétně 16. července), a to za cenu 6290 korun včetně DPH.

 

Zdroj: Tisková zpráva

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here