DROID Turbo – Unikly první obrázky kevlarového klenotu

0

V poslední době Motorola započala značné rozšíření v oblasti barevných kombinací , ovšem to nejlepší stále ukrývala před zraky zvědavců. O čem píši? No přece o Motorola Verizon DROID Turbo, klenot ze sbírky Motoroly a Verizonu, pyšnící se kevlarovými zády, které telefonu propůjčují skutečný high-end look, což jistojistě bude lákadlo pro potenciální zákazníky.

droid-turbo-back2

Pokud fotky skutečně zachycují DROID Turbo, pak se tento model bude podobat loňskému model DROID MAXX, jen očekáváme zvětšení obrazovky a taktéž i zeštíhlení těla telefonu, s čímž se setkáváme vesměs u jakýchkoliv generačních změn poslední doby. Jen doufejme, že po designové stránce si zachová rysy modelu DROID MAXX a pokud možno zůstane co nejdále od modelu Ultra.

droid-turbo-back3

Zleva doprava – Vlevo vidíte dosud nevyráběný kousek DROID Turbo, zatímco vpravo můžete vidět DROID MAXX. A právě na této fotografii jdou vidět menší velikostní rozdíly 

Mnohé uživatele by mohla zajímat hardwarová specifikace, kterou se bude Turbo chlubit. V porovnání s modelem Moto X se dočkáme několika dílčích modernizací, ovšem v porovnání s tím, co nabízejí konkurenční zařízení, se nebude jednat o žádnou revoluci. S jistotou můžeme u tohoto telefonu očekávat displej QHD, 3GB RAM a procesor Snapdragon 805.

Zdroj – androidandme.com/

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here