Dolphin Browser HD 6.0 – nové logo a funkce Webzine

3

Dolphin Browser HD, populární mobilní webový prohlížeč, se dnes dočkal důležité aktualizaci na verzi 6.0. Hlavní novinkou je patrně Webzine, díky kterému si můžete prohlížet obsah zpravodajských i jiných webů a sociálních sítí (Facebook, Twitter) přímo v rozhraní prohlížeče bez nutnosti vstupovat na webové stránky. Výhodou této funkce, která se asi nejvíce podobá RSS, je vyšší rychlost a pohodlnost prohlížení. Ale úplně první změnou, kterou při aktualizaci zpozorujete je nové logo. Pokud by se vám náhodu ikona v telefonu nezměnila, vytvořte na hlavní stránce nového zástupce.

Byly samozřejmě opraveny některé chyby, například pády na Asusu Transformer a Motorole Xoom nebo problém s obrázky Google.

Nechybí ani další už známé funkce, například gesta, díky kterým je prohlížení webu mnohem rychlejší a také zábavnější. Jak takové ovládání pomocí gest vypadá, se můžete podívat ve videu na konci článku. Bez povšimnutí nesmí zůstat ani možnost stažení Add-ons neboli rozšíření prohlížeče, podobně jako v Google Chrome nebo Mozille Firefox.

Dolphin Browser HD (zdarma)

httpv://www.youtube.com/watch?v=k73ipSDZJXM

3 KOMENTÁŘE

  1. Spíš mě štve, že ty dvě položky ve Webzine nemůžu vyhodit. Na twitter mám klienta a facebook nemám vůbec, tak proč mi to tam musí zavazet a nemůžu to nahradit tím, co chci?! Ještě nějakou takovou změnu k lepšímu a hledám si jiný browser. Škoda, že FF neumí flash, jinak bych už měl nahrazeno.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here